Personalizacja dokumentów i wydruki transakcyjne


Personalizacja jest jednym z głównych czynników, które zapewnią Państwu wysoką skuteczność akcji mailingowych. Badania potwierdzają, że osoby otrzymujące zaadresowaną na swoje nazwisko korespondencję, odbierają informacje znacznie przychylniej, niż czytając powielony, niezróżnicowany list.
W zależności od rodzaju korespondencji i potrzeb naszych klientów oferujemy dwa sposoby adresowania. Dane adresowe możemy nanieść w procesie drukowania bezpośrednio na wysyłanym piśmie, tak aby po spakowaniu były one widoczne w oknie adresowym koperty. Możemy też wydrukować adres na etykietach, które następnie będą naklejane na koperty.

Dzięki zaawansowanym systemom druku oferujemy możliwość dynamicznego sterowania treścią tworzonych dokumentów. Analiza treści i drukowanie warunkowe umożliwia tworzenie segmentacji grup docelowych oraz przekazywanie do odbiorców końcowych odpowiednio dopasowanych informacji pod postacią różnego rodzaju pism, ofert, zaproszeń, wyciągów, rachunków itp.

Standardowa zamiana zwrotu „Pan/Pani” na odpowiadające danej płci „Pan” lub „Pani” jest najprostszym przykładem personalizacji. Istnieje możliwość wykorzystania większej ilości informacji podczas generowania treści listu. Dzięki dynamicznemu wkomponowywaniu do przekazywanych treści posiadanych danych o adresacie (miejsce zamieszkania, wiek, przychody, aktywa, określone zachowania) jesteśmy w stanie nadać indywidualny charakter wysyłanym dokumentom. A to sprawia, że skuteczność kierowanej do klienta korespondencji rośnie a odbiór treści jest odczuwany jako bardziej osobisty.

Tego typu wydruki transakcyjne adresowane do poszczególnych osób to gwarancja większej skuteczności akcji mailingowej, a co za tym idzie - dotarcie do znacznie większej ilości potencjalnych klientów.
 

 


 

powrót

Z przyjemnością informujemy, że od 4 stycznia 2016 roku firma Centrum Komputerowe ZETO S.A. stała się częścią Asseco Data Systems S.A. (ADS), jednej z największych polskich firm informatycznych, integrujących liderów rynkowych w swoich branżach. Dysponujemy szerokim portfolio rozwiązań IT oraz usług najwyższej jakości. Niniejsza strona internetowa ma charakter informacyjny, wskazujący na przedmiot dotychczasowej działalności Spółki Centrum Komputerowe ZETO S.A.

Już dziś zapraszamy Państwa na stronę internetową www.assecods.pl, gdzie znajdują się podstawowe informacje na temat Asseco Data Systems. Strona będzie sukcesywnie uzupełniana pełną ofertą wszystkich Spółek, które utworzyły Asseco Data Systems.

Asseco Data Systems S.A. na podstawie art. 494 § 1 Kodeksu spółek handlowych staje się następcą prawnym Spółki Centrum Komputerowe ZETO S.A.
x