Przechowywanie dokumentów w formie elektronicznej


to autorskie rozwiązanie CK ZETO S.A. i może być wdrażane bezpośrednio w środowisku systemowo-sprzętowym klienta lub w modelu cloud computing w Data Center CK ZETO i udostępniane klentowi w modelu usługowym.

Funkcjonalności Repozytorium Dokumentów Elektronicznych to między innymi:
 

 • Przechowywanie obrazów dokumentów oraz ich atrybutów.
  W jednym wpisie możliwe jest przechowywanie wielu obrazów dokumentów, także w różnych formatach. Dodatkowo struktura atrybutów może być hierarchiczna, co oznacza, że atrybuty mogą posiadać swoje podatrybuty. W ten sposób można grupować np. dane osobowe.
 • Wyszukiwanie i przeglądanie dokumentów.
  Dla każdego rodzaju dokumentu możlwe jest zdefiniowanie uproszczonego oraz zaawansowanego wyszukiwania wpisów. Różnica polega na liczbie atrybutów, po których można wyszukiwać dokumenty. Bardzo istotny jest fakt, że wyszukiwane są uproszczone wpisy dokumentów, natomiast podczas podglądu wybranego dokumentu, budowany jest jego pełny wpis (ze wszystkimi atrybutami, grupami atrybutów itd.) Podejście takie wielokrotnie przyspiesza pracę Repozytorium.
 • Wersjonowanie dokumentów.
  Możliwe jest zapamiętywanie w systemie określonej lub nieokreślonej (dowolnej) liczby wersji dokumentu. Wersjonowanie dotyczy obrazów dokumentów jak i wszystkich atrybutów, którymi dokument jest opisany.
 • Logowanie działań użytkowników.
  Repozytorium umożliwia logowanie w zasadzie wszystkich działań użytkowników poczynając od udanego i nieudanego logowania do systemu, a na zapamiętywaniu identyfikatorów dokumentów, które użytkownik wyszukiwał lub oglądał, kończąc.
 • Generowanie raportów.
  Przy pomocy aplikacji Koliber.Dok Raporty możliwe jest graficzne utworzenie dowolnych raportów, które można wykonywać w Repozytorium. Podczas wykonywania raportu określamy parametry atrybutów oraz format pliku, do którego będzie wygenerowany raport (PDF, RTF lub TXT) jako dokument elektroniczny.


Repozytorium przeznaczone jest do zarządzania:
 

 • dokumentami elektronicznymi w wielu formatach (PDF, DOC, HTML, XML),
 • plikami graficznymi,
 • audio,
 • video.


W celu uzyskania informacji o sposobie licencjonowania, sprzedaży i wdrożenia skontaktuj się z nami.
 

powrót

Z przyjemnością informujemy, że od 4 stycznia 2016 roku firma Centrum Komputerowe ZETO S.A. stała się częścią Asseco Data Systems S.A. (ADS), jednej z największych polskich firm informatycznych, integrujących liderów rynkowych w swoich branżach. Dysponujemy szerokim portfolio rozwiązań IT oraz usług najwyższej jakości. Niniejsza strona internetowa ma charakter informacyjny, wskazujący na przedmiot dotychczasowej działalności Spółki Centrum Komputerowe ZETO S.A.

Już dziś zapraszamy Państwa na stronę internetową www.assecods.pl, gdzie znajdują się podstawowe informacje na temat Asseco Data Systems. Strona będzie sukcesywnie uzupełniana pełną ofertą wszystkich Spółek, które utworzyły Asseco Data Systems.

Asseco Data Systems S.A. na podstawie art. 494 § 1 Kodeksu spółek handlowych staje się następcą prawnym Spółki Centrum Komputerowe ZETO S.A.
x