Akademia Microsoft
 

Szeroka gama oraz dostępność produktów firmy Microsoft sprawia, że koniecznością staje się opanowanie oprogramowania z Redmond w danej dziedzinie branży IT. Dlatego warto zainteresować się ofertą Centrum Komputerowego ZETO, która jest organizatorem szkoleń z programów bazodanowych, systemów operacyjnych Windows, oprogramowania sieciowego i serwerowego oraz wielu innych. Wszystkie szkolenia Microsoft kończą się zdobyciem odpowiednich certyfikatów honorowanych na całym świecie.


W ramach Akademii Microsoft można uzyskać jeden z presiżowych tytułów: 
 

a także uaktualnić posiadany tytuł.
 

- przyszłym administratorom sieci opartych na platformie MS Windows 2008
- przyszłym inżynierom planującym, projektującym i wdrażającym rozwiązania sieciowe, 
- administratorom serwerów MS SQL Server oraz MS Exchange Server.
 
 
- uznawanie posiadanej wiedzy i profesjonalizmu w zakresie produktów i technologii
  Microsoft na całym świecie,
- dostęp do materiałów technicznych i dokumentacji Microsoft poprzez stronę MCP,
- dostęp do znacznych zniżek na wybrane produkty i usługi wielu firm,
- zaproszenia na konferencje Microsoft, sesje techniczne i specjalne wydarzenia,
- akcesoria potwierdzające certyfikację (certyfikat, transkrypt, loga).
 

Download PDF
Zgłoś się już teraz! Formularz zgłoszeniowy
 

powrót

Z przyjemnością informujemy, że od 4 stycznia 2016 roku firma Centrum Komputerowe ZETO S.A. stała się częścią Asseco Data Systems S.A. (ADS), jednej z największych polskich firm informatycznych, integrujących liderów rynkowych w swoich branżach. Dysponujemy szerokim portfolio rozwiązań IT oraz usług najwyższej jakości. Niniejsza strona internetowa ma charakter informacyjny, wskazujący na przedmiot dotychczasowej działalności Spółki Centrum Komputerowe ZETO S.A.

Już dziś zapraszamy Państwa na stronę internetową www.assecods.pl, gdzie znajdują się podstawowe informacje na temat Asseco Data Systems. Strona będzie sukcesywnie uzupełniana pełną ofertą wszystkich Spółek, które utworzyły Asseco Data Systems.

Asseco Data Systems S.A. na podstawie art. 494 § 1 Kodeksu spółek handlowych staje się następcą prawnym Spółki Centrum Komputerowe ZETO S.A.
x