Zarządzanie dokumentami proponowane przez Centrum Komputerowe ZETO umożliwia pełną kontrolę nad obiegiem dokumentów w obrębie firmy czy instytucji. Tyczy się to zarówno dokumentów elektronicznych jak również papierowych, bez względu na to czy zostały one wytworzone wewnątrz przedsiębiorstwa, czy stanowią też cześć korespondencji przychodzącej z zewnątrz. Wykonywana jest pełna digitalizacja dokumentów papierowych. Są one skanowane oraz indeksowane a następnie archiwizowane. Mogą być one segregowane w odpowiednie klasy tematyczne, co znacznie ułatwia szybki dostęp do odpowiedniego dokumentu.  Korzyści z wprowadzenia systemu zarządzania dokumentów jest znacznie więcej. Umożliwia on redukcję nakładów ponoszonych na nadzór nad obiegiem dokumentów oraz polepsza przepływem informacji, co usprawnia komunikację wewnątrz i na zewnątrz firmy.


CK ZETO S.A. oferuje kompleksowe rozwiązania, pozwalające bezpiecznie i efektywnie zarządzać  informacjami w postaci dokumentów (danych) zarówno w formie papierowej, jak i elektronicznej, a także treścią w nich zawartą. Dodatkowo CK ZETO S.A. zapewnia kompleksową obsługę korespondencji w tym konfekcjonowanie dokumentów i przesyłek.
Wśród systemów i rozwiązań jakie oferujemy są między innymi:
  • systemy do archiwizacji danych,
  • systemy sprzedaży przez Internet,
  • systemy do skanowania dokumentów,
  • systemy dla rozgłośni radiowych,
  • rozwiązania integracyjne,
  • programowanie aplikacji,
  • systemy bezpieczeństwa danych.

Zarządzanie Dokumentami i Informacją jest dostępne również w formie outsourcingu – w siedzibie CK ZETO S.A. udostępniamy zaawansowaną infrastrukturę Data Centre oraz pomieszczenia do archiwizacji papierowej, podejmujemy się administrowania i opieki nad oferowanymi systemami.
 

powrót

Z przyjemnością informujemy, że od 4 stycznia 2016 roku firma Centrum Komputerowe ZETO S.A. stała się częścią Asseco Data Systems S.A. (ADS), jednej z największych polskich firm informatycznych, integrujących liderów rynkowych w swoich branżach. Dysponujemy szerokim portfolio rozwiązań IT oraz usług najwyższej jakości. Niniejsza strona internetowa ma charakter informacyjny, wskazujący na przedmiot dotychczasowej działalności Spółki Centrum Komputerowe ZETO S.A.

Już dziś zapraszamy Państwa na stronę internetową www.assecods.pl, gdzie znajdują się podstawowe informacje na temat Asseco Data Systems. Strona będzie sukcesywnie uzupełniana pełną ofertą wszystkich Spółek, które utworzyły Asseco Data Systems.

Asseco Data Systems S.A. na podstawie art. 494 § 1 Kodeksu spółek handlowych staje się następcą prawnym Spółki Centrum Komputerowe ZETO S.A.
x